World News Turkey

İREM REİSOĞLU BEYHAN “HAYALET AVI” ADLI KİTABINI ANLATIYOR

İREM REİSOĞLU BEYHAN “HAYALET AVI” ADLI KİTABINI ANLATIYOR
104
16 Mart 2021 - 14:18

Başarılı yazar İrem Reisoğlu Beyhan’ın “Hayalet Avı” adlı kitabı, geçtiğimiz ekim ayında raflarda yerini aldı. Yazar, çok yakında ikinci baskısı yayımlanacak olan eserine dair şunları söyledi:

“Hayalet Avı” bir buçuk yıllık detaylı bir yolculuğun sonu. Diğer açıdan bana da katkısı büyük; çok şey öğrendim.

 

Her kitap, yazarın yarattığı bir dünya aslında. Kitapçı raflarında yer alan rengârenk kitapların her biri, okuyucuyu farklı bir yere götürür.  Siz; hangisini severseniz ona bağımlı olur, o dünyayı yaşamayı tercih edersiniz. Yazar seçimlerimizi de bu belirlemiyor mu?

“Hayalet Avı” da benim yarattığım bir dünya. Karakterleriyle, yaşamlarıyla, aşklarıyla, olaylarıyla ve asla vazgeçemediğim İstanbul’uyla. Kimsenin yabancılık çekmeyeceği ve kendinden de bir şeyler bulacağı samimi bir ortam. Bir anda kendinizi bilinmezin, aksiyonun ve gerçeği bulmaya çalışmanın içinde bulursanız şaşırmayın. Polisiye hikâyelerin de amacı bu olmalı. Okuyucuyu içine girdiği dünyada bilinmezi ortaya çıkarmak için sonuna kadar teoriler geliştirmeye teşvik etmeli.

Kadın bir başkomiserin hayalet gibi kaçan bir katilin peşinden gitmesi sürecinde ona yardım ettirmeli veya “Ben olsam böyle yapardım.” dedirtmeli. Bu durumun içindeyken bir yandan aşkı da hissettirmeli, yaşatmalı.

 

Başında da belirttiğim gibi; işte bir buçuk yıllık yolculuğun sebebi de bunu sizlere yaşatabilmek. Eğer yaşatabiliyorsam dünyama hoş geldiniz!

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.