World News Turkey

SANKON’DAN 28 MAYIS SEÇİM AÇIKLAMASI

SANKON’DAN 28 MAYIS SEÇİM AÇIKLAMASI
1
29 Mayıs 2023 - 15:46

Sanayi Ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkan Yardımcısı Şener Koçak, SANKON Yönetim Kurulu adına 28 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili yazılı açıklama yaptı.

Şener Koçak, SANKON Yönetim Kurulu adına yapmış olduğu yazılı açıklamasında; “28 Mayıs 2023 tarihinde yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi tıpkı ilk turdaki gibi, tüm ülkede demokrasi şöleniyle gerçekleşmiştir. Tüm ülke genelinde kayda değer herhangi bir eylemln, olayın yaşanmaması Türk demokrasisi adına sevindiricidir.” dedi.

Şener Koçak, yazılı açıklamasının devamında; “SANKON kuruluşu olarak, 28 Mayıs’ta yapılan seçim sonuçlarını büyük bir memmuniyetle karşılıyor, halkın iradesine saygı duyuyoruz. Piyasaların ve iş dünyasının İstikrar ortamınına ihtiyacı var. Bu duygu ve düşüncelerle, SANKON Yönetim Kurulu adına, seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. SANKON Yönetim Kurulu olarak, cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı kutluyoruz ve çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.